01 - Prison Break - Opening Theme

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:30
Data dodania: 15.09.2010 17:44:24
Rozmiar pliku: 701 KB
Tagi: Prison Break, Opening Theme
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

01_-_Prison_Break_-_Opening_Theme.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz zajmuje siedemset jeden i zero setnych kilobajta. Zaś jego długość to zero minut i trzydzieści sekund. Jest to piosenka o tytule "Opening Theme", której autorem jest Prison Break. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego pliku. Będziemy zatem uszczęśliwieni, gdybyś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku 01 - Prison Break - Opening Theme do tego momentu. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten utwór muzyczny, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Opening Theme. Znasz tę piosenkę, prawda? Stworzył ją Prison Break - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a wiele jego kawałków gości na licznych imprezach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz zaglądać na inne strony. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład 01 - Prison Break - Opening Theme, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle nieskomplikowanych do wykonania tricków, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Opening Theme? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj