Beerhouser-Gone_HardBlind

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:16
Data dodania: 15.09.2010 17:45:33
Rozmiar pliku: 5,74 MB
Tagi: Beerhouser, Gone_HardBlind
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Beerhouser-Gone_HardBlind.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz waży pięć i siedemdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na sześć minut i szesnaście sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Beerhouser, której nazwa brzmi Gone_HardBlind. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego kawałka. Byliśbyśmy więc uszczęśliwieni, jeśli byś takowy zaproponował. Piosenka Beerhouser-Gone_HardBlind nie została do tej pory ani razu pobrana. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki nieco traci na wartości - także za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Beerhouser-Gone_HardBlind. Dlaczego właśnie ten utwór?

Beerhouser jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak reszta wykonawców - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, o ile będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Gone_HardBlind, genialna empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tu na żadne pułapki lub ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Istotne jest także to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Jeśli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na preferencje czy wiek, zdecyduj się na Gone_HardBlind, w wykonaniu Beerhouser. Nie czekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Beerhouser-Gone_HardBlind i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Beerhouser nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj