od dzi¶ (męski cover)-Ultra

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:04
Data dodania: 15.09.2010 17:48:16
Rozmiar pliku: 2,80 MB
Tagi: od dzi¶ (męski cover), Ultra, zambrów, mp3, sylwek, od, dzis
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

od_dzi¶_(męski_cover)-Ultra.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży dwa i osiemdziesi±t setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i cztery sekundy. Odtwarzasz utwór o tytule "Ultra", którego autorem jest od dzi¶ (męski cover). Utwór, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu. Byli¶by¶my zatem bardzo wdzięczni, je¶li by¶ takowy dodał. Żaden odwiedzaj±cy nie ¶ci±gn±ł pliku audio od dzi¶ (męski cover)-Ultra do dnia dzisiejszego. Żaden odwiedzaj±cy do dzisiaj nie raczył dodać komentarza do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy może poznać dokonania nowo pojawiaj±cych się muzyków, również dzięki portalom analogicznym do naszego, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu od dzi¶ (męski cover)-Ultra. Czy warto przesłuchać ten utwór?

od dzi¶ (męski cover) bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadaj±cym w ucho kawałkom. Jak mnóstwo rozpoczynaj±cych karierę kompozytorów, tak i on od pocz±tku swojej przygody z muzyk± dawał ludziom mp3 do ¶ci±gnięcia. W ten sposób można zjednać sobie nowych fanów, którzy następnie chętnie zakupi± całe albumy, o ile będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Ale w tym przypadku takie obawy s± bezzasadne - przykładem może być Ultra, niezwykła empetrójka, która jest w stanie zarazić swoj± melodi± duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych utworów, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie powiniene¶ martwić się o żadne koszty - cało¶ć udostępnionych tu utworów jest zupełnie darmowa, bez ukrytych haczyków. Istotne jest również to, że muzyka mp, jak± Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzaj±c inne witryny. Pu¶ć w niepamięć pełne zagrożeń strony - tutaj znajduje się wył±cznie czysta muzyka.

Dysponujemy czym¶ znacznie większym, niż tylko wyszukiwark±. Nasze ¶wietne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczno¶ć, aż załaduje Ci się tam piosenka - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a także bez opłat i błyskawicznie.

Jeżeli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, dobrym wyborem jest Ultra, w wykonaniu od dzi¶ (męski cover). Nie zwlekaj, aż od dzi¶ (męski cover)-Ultra stanie się passe i ¶ci±gnij darmowe mp3 z naszego serwisu. od dzi¶ (męski cover) nie bez przyczyny jest okre¶lany maszynk± do komponowania przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jeste¶ w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj