System of a Down - She's Like Heroin

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:44
Data dodania: 15.09.2010 17:49:03
Rozmiar pliku: 3,76 MB
Tagi: System of a Down, She's Like Heroin, system, of, down, shes, like, heroin
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

System_of_a_Down_-_She's_Like_Heroin.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który teraz odtwarzasz to mniejwięcej trzy i siedemdziesiąt sześć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i czterdzieści cztery sekundy. Odtwarzasz utwór w formacie mp3 o tytule "She's Like Heroin", którego wykonawcą jest System of a Down. Utwór, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Do tego utworu muzycznego nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego System of a Down - She's Like Heroin jak na razie. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten utwór muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zabawisz tu trochę dłużej.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu She&039;s Like Heroin. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest System of a Down, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych przebojów, a wiele jego utworów gości na licznych eventach. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz wchodzić na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, abyś mógł pomijać inne portale i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się każdego dnia. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład System of a Down - She&039;s Like Heroin, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji tricków, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz wrzucić na odtwarzacz mp3 She&039;s Like Heroin? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny przypływ ludzi, którzy zaczynają profesjonalnie iść w tym kierunku. Pewnie marzysz o tym, aby słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje przeboje - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj