Danzel - Under Arrest

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:41
Data dodania: 15.09.2010 17:50:40
Rozmiar pliku: 3,38 MB
Tagi: Danzel, Under Arrest, under, arrest
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Danzel_-_Under_Arrest.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz uruchomioną to trzy i trzydzieści osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści jeden sekund. Odtwarzasz utwór o tytule "Under Arrest", którego wykonawcą jest Danzel. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc bardzo uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Piosenka Danzel - Under Arrest nie została jak na razie nigdy pobrana. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która zechciałaby skomentować ten utwór muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie odkryć dokonania coraz to nowych wykonawców, przede wszystkim dzięki portalom analogicznym do naszego, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Danzel - Under Arrest. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Danzel jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak inni wykonawcy - umieszczał w sieci darmowe mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie nowych fanów, którzy później mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeżeli będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Under Arrest, genialna piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tu na żadne haczyki czy ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Ważne jest także to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tutaj znajduje się wyłącznie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam piosenka - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, dobrym wyborem jest Under Arrest, w wykonaniu Danzel. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Danzel - Under Arrest i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Danzel nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj