019-livin blues - 1975 live 75 - 02 - i m a ram...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:37
Data dodania: 15.09.2010 17:50:55
Rozmiar pliku: 6,98 MB
Tagi: livin blues, 1975 live 75, 02, i m a ram...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

019-livin_blues_-_1975_live_75_-_02_-_i_m_a_ram....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie słuchasz to mniejwięcej sześć i dziewięćdziesiąt osiem setnych megabajta. Długość to siedem minut i trzydzieści siedem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez livin blues, której tytuł brzmi 1975 live 75. Plik audio w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy więc bardzo wdzięczni, jeśli byś takowy dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku mp3 019-livin blues - 1975 live 75 - 02 - i m a ram... do dzisiaj. Nikt dotychczas nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku mp3, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko traci na wartości - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się 019-livin blues - 1975 live 75 - 02 - i m a ram.... Dlaczego właśnie ta piosenka?

livin blues bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć utworom. Jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie 1975 live 75, znakomita empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie udostępnione tu utwory są całkowicie darmowe, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które można spotkać na analogicznych portalach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tutaj znajduje się jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także darmowo i błyskawicznie.

1975 live 75, w wykonaniu livin blues, to fantastyczna piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszej strony i przekonaj się, czemu 019-livin blues - 1975 live 75 - 02 - i m a ram... jest teraz na topie. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - ten artysta tworzy hit za hitem, tak samo jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj