04-pennywise-something_to_live_for

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:39
Data dodania: 15.09.2010 17:54:56
Rozmiar pliku: 2,43 MB
Tagi: pennywise, something_to_live_for, punk, something
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

04-pennywise-something_to_live_for.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który teraz masz otworzoną to dwa i czterdzieści trzy setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i trzydzieści dziewięć sekund. To utwór o tytule "something_to_live_for", którego autorem jest pennywise. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dodano dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka 04-pennywise-something_to_live_for nie została jak na razie nigdy pobrana. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiających się muzyków, przede wszystkim dzięki serwisom analogicznym do naszego, gdzie wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, dla przykładu 04-pennywise-something_to_live_for. Z jakiego powodu właśnie ten kawałek?

pennywise jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość mało znanych kompozytorów, tak i on na początku swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno całych albumów, o ile będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być something_to_live_for, genialna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś martwić się o żadne opłaty - wszystkie dostępne tu piosenki są absolutnie za darmo, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie można spotkać na podobnych portalach. Jeżeli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

something_to_live_for, w wykonaniu pennywise, to świetna piosenka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszego portalu i sprawdź, z jakiej przyczyny 04-pennywise-something_to_live_for jest teraz na topie. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten wykonawca tworzy hit za hitem, tak samo jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj