Screwed Up - Odlot.

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:46
Data dodania: 15.09.2010 17:56:10
Rozmiar pliku: 3,45 MB
Tagi: Screwed Up, Odlot., odlot, -punk
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Screwed_Up_-_Odlot..mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który teraz masz otworzoną to około trzy i czterdzieści pięć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści sześć sekund. To jeden z wielu utworów autorstwa Screwed Up, którego tytuł brzmi Odlot.. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy zatem uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Do tego momentu nikt nie zapisał nigdy utworu muzycznego Screwed Up - Odlot.. Żadna osoba jak na razie nie zechciał dodać komentarza do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy jest w stanie odkryć twórczość coraz to nowych muzyków, przede wszystkim za sprawą portali takich jak nasz, z których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, dla przykładu Screwed Up - Odlot.. Czy warto tego posłuchać?

Screwed Up jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak inni artyści - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może się nam nie spodobać. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być Odlot., genialna piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie musisz obawiać się o jakiekolwiek koszty - całość udostępnionych u nas empetrójek jest zupełnie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Ważne jest także to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń stronami - tutaj znajduje się jedynie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także szybko i za darmo.

Jeśli szukasz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, zdecyduj się na Odlot., w wykonaniu Screwed Up. Nie czekaj, aż Screwed Up - Odlot. stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki kompozytor nagrywa przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj