12 Reflection (Score) - Chris Lennertz

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:42
Data dodania: 15.09.2010 17:59:13
Rozmiar pliku: 11,7 MB
Tagi: 12 Reflection (Score), Chris Lennertz, adam, soundtrack
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

12_Reflection_(Score)_-_Chris_Lennertz.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz waży jedenaście i siedem setnych megabajta. Długość to pięć minut i czterdzieści dwa sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Chris Lennertz", której autorem jest 12 Reflection (Score). W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy więc bardzo szczęśliwi, gdybyś takowy zaproponował. Piosenka 12 Reflection (Score) - Chris Lennertz nie została do tej pory nigdy pobrana. Żadna osoba do tej pory nie raczył skomentować tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tutaj na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Chris Lennertz, której autorem jest 12 Reflection (Score), znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się codziennie. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, na przykład 12 Reflection (Score) - Chris Lennertz, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony opanujesz kilka niezwykle łatwych do wykonania rozwiązań, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 Chris Lennertz? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy pragną profesjonalnie się tym zajmować. Być może marzysz o tym, by słuchacze kiedyś pobierali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj