12._adam_bielak_-_bede_artysta

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:45
Data dodania: 15.09.2010 17:59:13
Rozmiar pliku: 3,43 MB
Tagi: 12._adam_bielak_, _bede_artysta, adam, bielak, bede, artysta
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

12._adam_bielak_-_bede_artysta.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz posiada rozmiar trzy i czterdzieści trzy setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i czterdzieści pięć sekund. To jeden z wielu utworów autorstwa 12._adam_bielak_, którego tytuł brzmi _bede_artysta. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do tej pory żaden użytkownik nie ściągnął ani razu pliku 12._adam_bielak_-_bede_artysta. Nikt dotychczas nie miał ochoty skomentować tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już dawno odkryli nasz portal - jeżeli pozostaniesz u nas trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - _bede_artysta, której autorem jest 12._adam_bielak_, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie podbijają parkiety większości klubów w kraju. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne strony. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość pomijać inne strony i pobierać mp3 prosto od nas. Bez przerwy rozbudowujemy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, jak choćby 12._adam_bielak_-_bede_artysta, a następnie przegrać go na telefon.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka bardzo łatwych do realizacji sztuczek, poprzez które już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś skopiować na telefon _bede_artysta? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Dziś dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, aby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje przeboje - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj