sluchaj i sciagaj na c60.pl Konrad.W - Come Ba...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:05
Data dodania: 15.09.2010 18:09:14
Rozmiar pliku: 2,83 MB
Tagi: sluchaj i sciagaj na c60.pl Konrad.W, Come Ba..., come, back, techno, wypas, konrad
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

sluchaj_i_sciagaj_na_c60.pl_Konrad.W_-_Come_Ba....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz otworzoną to dwa i osiemdziesiąt trzy setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięć sekund. Jest to jeden z dzieł stworzonych przez sluchaj i sciagaj na c60.pl Konrad.W, którego nazwa brzmi Come Ba.... W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tego pliku nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Do dzisiaj żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku sluchaj i sciagaj na c60.pl Konrad.W - Come Ba.... Nikt do tej pory nie miał ochoty skomentować tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wejść do świata muzyki? Mamy dla Ciebie ogrom darmowych kawałków, wystarczy że skorzystasz z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Come Ba...? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, każdy sobie z tym poradzi.

sluchaj i sciagaj na c60.pl Konrad.W to ceniony i znany twórca na scenie muzycznej. Nagrywane przez niego piosenki w mgnieniu oka docierają na szczyty list przebojów. Analogicznie stało się z Come Ba.... Download tej empetrójki możesz przeprowadzić na naszym portalu. Tylko parę kliknięć wystarczy, byś mógł pominąć Wrzutę albo inne witryny, aby słuchać tego utworu.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość cieszenia się z muzyki dokładnie tam, gdzie zechcesz. Chcesz posłuchać utworów w odtwarzaczu lub na wieży? Nic łatwiejszego - ściągnij sluchaj i sciagaj na c60.pl Konrad.W - Come Ba... i ciesz się nią gdzie chcesz, bez ograniczeń.

Co ważne, nie chcemy żadnych pieniędzy za dawanie mp3 do pobrania. Całość jest zupełnie za darmo, wystarczy że wytypujesz piosenkę i ściągniesz ją, nie płacąc za to ani grosza. Ściąganie empetrójek z serwisu Wrzuta jest dobrym wyjściem dla osób, które chcą przedtem zaznajomić się z konkretnym albumem lub piosenką, i w następstwie tego to nabyć.

Nie bierz niczego na ślepo i nie rób nieporządku na komputerze - przesłuchaj darmowe mp3 przed jego pobraniem. Gdy ten utwór Ci się nie spodoba, w każdej chwili jesteś w stanie przejść do innego. Ale Come Ba..., którego autorem jest sluchaj i sciagaj na c60.pl Konrad.W, znajduje się ostatnimi czasy na topie - Ty też bądź na czasie i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj