Pitti & Mister - Odwaga

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:17
Data dodania: 15.09.2010 18:16:36
Rozmiar pliku: 2,09 MB
Tagi: Pitti & Mister, Odwaga, pitti, mister, blues
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pitti_&_Mister_-_Odwaga.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słuchasz to mniejwięcej dwa i dziewięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to dwa minuty i siedemnaście sekund. To jeden z wielu dzieł autorstwa Pitti & Mister, którego tytuł brzmi Odwaga. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Do dzisiaj żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio Pitti & Mister - Odwaga. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy jest w stanie odkryć twórczość coraz to nowych wykonawców, także za sprawą portali takich jak nasz, na których każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby Pitti & Mister - Odwaga. Czy warto się z tym zapoznać?

Pitti & Mister jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Tak jak mnóstwo mało znanych wykonawców, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie chętnie kupią całe albumy, oczywiście jeżeli będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Odwaga, świetna piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie powinieneś martwić się o jakieś opłaty - wszystkie udostępnione u nas kawałki są całkowicie darmowe, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które możesz spotkać na podobnych portalach. Jeżeli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jeżeli szukasz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, zdecyduj się na Odwaga, w wykonaniu Pitti & Mister. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i sprawdź, z jakiego powodu Pitti & Mister - Odwaga jest ostatnio trendy. Pitti & Mister nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj