to dla mojej przyjaciółki

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:39
Data dodania: 15.09.2010 18:17:37
Rozmiar pliku: 6,09 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

to_dla_mojej_przyjaciółki.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to sześć i dziewięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to sześć minut i trzydzieści dziewięć sekund. Jest to miejsce, w którym masz możliwość ściągnięcia i posłuchania piosenki w formacie mp3 to dla mojej przyjaciółki. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku mp3 to dla mojej przyjaciółki do dzisiaj. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten plik audio, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu to dla mojej przyjaciółki. Znasz tę piosenkę, prawda? Stworzył ją to dla mojej przyjaciółki, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo jego piosenek gości na licznych zabawach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych kawałków. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, na przykład to dla mojej przyjaciółki, a następnie przegrać go na telefon.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka niesamowicie łatwych do wykonania rozwiązań, poprzez które bardzo szybko na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 to dla mojej przyjaciółki? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie też tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Być może myślisz o tym, by słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj