RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:20
Data dodania: 15.09.2010 18:17:41
Rozmiar pliku: 1,52 MB
Tagi: rap
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

RAZ_LEPIEJ_RAZ_GORZEJ.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie masz otworzoną to jeden i pięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia sekund. Znajdziesz tutaj piosenka RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ do pobrania.W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Nikt nie pobrał pliku RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ dotychczas. Żaden użytkownik do dzisiaj nie miał ochoty skomentować tego utworu, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ, którą wykonuje RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, dla przykładu RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za pomocą tej strony poznasz kilka niesamowicie prostych do wykonania tricków, poprzez które bardzo szybko na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie też tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty od długiego czasu będziesz tego słuchał?

Obecnie już każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj