La Nueva Banda Timbiriche - żPor Qué Te Vas?

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:55
Data dodania: 15.09.2010 18:19:52
Rozmiar pliku: 5,39 MB
Tagi: La Nueva Banda Timbiriche, żPor Qué Te Vas?, la, nueva, banda, timbiriche, żpor, que, te, vas, pop, 2007
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

La_Nueva_Banda_Timbiriche_-_żPor_Qué_Te_Vas?.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie odtwarzasz to pięć i trzydzieści dziewięć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. Odtwarzasz plik mp3 o tytule "żPor Qué Te Vas?", którego wykonawcą jest La Nueva Banda Timbiriche. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Piosenka La Nueva Banda Timbiriche - żPor Qué Te Vas? nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Dzisiaj każdy jest w stanie poznać dokonania coraz to nowych wykonawców, również dzięki portalom analogicznym do naszego, gdzie wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, na przykład La Nueva Banda Timbiriche - żPor Qué Te Vas?. Czemu właśnie ten utwór?

La Nueva Banda Timbiriche bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć kawałkom. Jak większość rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on na starcie swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy żPor Qué Te Vas?, świetna kompozycja, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Pragniesz mieć ulubione piosenki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki lub ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, jakie można napotkać na podobnych stronach. Jeśli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Puść w zapomnienie ciągłe czekanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na gust muzyczny lub wiek, wybierz żPor Qué Te Vas?, w wykonaniu La Nueva Banda Timbiriche. Nie czekaj, aż La Nueva Banda Timbiriche - żPor Qué Te Vas? stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor produkuje hit za hitem, tak samo jest, jeżeli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj