Phiuz featuring Szasta - Zajafka Kipi

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:54
Data dodania: 15.09.2010 18:19:54
Rozmiar pliku: 5,35 MB
Tagi: Phiuz featuring Szasta, Zajafka Kipi, phiuz, featuring, szasta, zajafka, kipi, łódź, łomża
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Phiuz_featuring_Szasta_-_Zajafka_Kipi.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to pięć i trzydzieści pięć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt cztery sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Zajafka Kipi", której wykonawcą jest Phiuz featuring Szasta. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Do tego utworu żaden użytkownik nie dopasował dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dziś żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku mp3 Phiuz featuring Szasta - Zajafka Kipi. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować ten plik muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeżeli pozostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Zajafka Kipi, którą wykonuje Phiuz featuring Szasta, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne portale. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Phiuz featuring Szasta - Zajafka Kipi, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania sztuczek, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś wrzucić na telefon Zajafka Kipi? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie też tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim nieźle znudzić?

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj