X Japan- Week End

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:04
Data dodania: 15.09.2010 18:20:05
Rozmiar pliku: 5,55 MB
Tagi: X Japan, Week End, japan-, week, end
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

X_Japan-_Week_End.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz waży pięć i pięćdziesiąt pięć setnych megabajta. A jego długość to sześć minut i cztery sekundy. To jeden z utworów nagranych przez X Japan, którego tytuł to Week End. Utwór mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 nie zamieszczono dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Nikt nie ściągnął pliku mp3 X Japan- Week End dotychczas. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może poznać dokonania nowo pojawiających się muzyków, przede wszystkim dzięki serwisom analogicznym do naszego, na których każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby X Japan- Week End. Czy warto tego posłuchać?

X Japan bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Tak jak większość rozpoczynających karierę artystów, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Week End, niezwykła piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Pragniesz mieć ulubione kawałki na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by obawiać się o jakiekolwiek koszty - całość dostępnych tutaj piosenek jest zupełnie za darmo, bez ukrytych haczyków. Istotne jest również to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne strony. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i darmowe. Puść w niepamięć ciągłe oczekiwanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeżeli szukasz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na gust muzyczny czy wiek, dobrym wyborem jest Week End, autorstwa X Japan. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszej strony i sprawdź, z jakiej przyczyny X Japan- Week End jest obecnie na topie. X Japan nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj