Dj.Rothmans28de-Elektro.mix

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:07
Data dodania: 15.09.2010 18:20:20
Rozmiar pliku: 3,78 MB
Tagi: Dj.Rothmans28de, Elektro.mix, djrothmans28de...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dj.Rothmans28de-Elektro.mix.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który teraz masz uruchomioną to trzy i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. A jego długość to cztery minuty i siedem sekund. Odtwarzasz plik mp3 o tytule "Elektro.mix", którego autorem jest Dj.Rothmans28de. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Piosenka Dj.Rothmans28de-Elektro.mix nie została do tej pory nigdy pobrana. Żaden użytkownik do tej pory nie raczył skomentować tego pliku audio, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dj.Rothmans28de-Elektro.mix coraz szybciej zdobywa popularność pośród dużej liczby słuchaczy, niekoniecznie takiego rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że Dj.Rothmans28de jest w stanie napisać wyraziste, szybko wpadające w ucho przeboje, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Bez względu na słuchaną przez Ciebie muzykę, odszukasz tu coś dla siebie. To nie tylko ten rodzaj muzyki, który przedstawia Dj.Rothmans28de-Elektro.mix, lecz również wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Dodatkowo regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie muszą to być głośne imprezy. Wiele z tych kawałków bardzo chętnie posłuchasz w chwilach odpoczynku, delektując się najcichszym brzmieniem I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, bo darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - przez to powinni być zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy cenią sobie najlepszą jakość i dobre brzmienie muzyki.

Chcesz ściągnąć Elektro.mix? Download tego pliku to banalnie prosta sprawa. Bardzo podobnie jest na innych portalach, więc na pewno dasz sobie z tym radę. Lecz jednak jest tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Codziennie do bazy utworów na naszej stronie dorzucamy nowe piosenki, systematycznie powiększając zbiór darmowych mp3. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że bardzo szybko znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj