02. Cassandra Wilson - Love Is Blindness

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:53
Data dodania: 15.09.2010 18:22:37
Rozmiar pliku: 4,48 MB
Tagi: 02. Cassandra Wilson, Love Is Blindness
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

02._Cassandra_Wilson_-_Love_Is_Blindness.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz waży cztery i czterdzieści osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt trzy sekundy. Słuchasz plik mp3 tytułem "Love Is Blindness", którego wykonawcą jest 02. Cassandra Wilson. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego nie zaproponowano dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór 02. Cassandra Wilson - Love Is Blindness nie został dotychczas ani razu pobrany. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeśli zostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Love Is Blindness. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest 02. Cassandra Wilson - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Ale do rzeczy. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk upragniony utwór, dla przykładu 02. Cassandra Wilson - Love Is Blindness, a następnie skopiować go na telefon.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka bardzo prostych do wykonania sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz ściągnąć na telefon Love Is Blindness? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już długo będziesz ją znał?

Dziś dosłownie każdy może nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj