UZER - Dla koleżanek rzecz jasna....

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:37
Data dodania: 15.09.2010 18:25:41
Rozmiar pliku: 2,39 MB
Tagi: UZER, Dla koleżanek rzecz jasna...., bielsko, rap
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

UZER_-_Dla_koleżanek_rzecz_jasna.....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słyszysz to dwa i trzydzieści dziewięć setnych megabajta. Długość to dwa minuty i trzydzieści siedem sekund. Uruchomiłeś utwór tytułem "Dla koleżanek rzecz jasna....", którego autorem jest UZER. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego kawałka żaden użytkownik nie dodał dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Utwór UZER - Dla koleżanek rzecz jasna.... nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni artyści, którzy bez problemów zjednują sobie tłumy nowych słuchaczy, gotowych wydać grube pieniądze na albumy i koncerty i w ten sposób wesprzeć ukochanego twórcę. Analogicznie jest, jeśli chodzi o Dla koleżanek rzecz jasna...., stworzonym od podstaw przez UZER. Kawałek ten błyskawicznie podbija miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki znakomitej kompozycji oraz temu, że łatwo ją zapamiętać.

Pewnie osobiście chcesz się dowiedzieć, czym jest UZER - Dla koleżanek rzecz jasna....? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a przekonasz, przez co ten kawałek zyskuje same dobre recenzje pomiędzy słuchaczami i krytykami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być zacofanym w dziedzinie trendów w muzyce. W innym przypadku możesz być nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Dla koleżanek rzecz jasna...., a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie odszukać tę piosenkę UZER? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci bardzo szybko na ściągnięcie dowolnego kawałka z serwisu Wrzuta. Właśnie teraz skończyły się Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych stron - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą ogromnie rozbudowaną bazą piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki UZER - Dla koleżanek rzecz jasna...., pojawią się wyniki, z których zostaniesz przekierowany wprost do strony z możliwością pobrania na swój komputer darmowego mp3.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne piosenki. Jeżeli jesteś już zniechęcony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, a także tym, co podają nam komercyjne radia, powinieneś błyskawicznie ściągnąć trochę bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. To naprawdę łatwe, kilka ruchów myszką i gotowe - w zamian dostaniesz niezliczoną ilość empetrójek, którymi będziesz mógł radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj