Al Paciwo - Ghostwritting

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:03
Data dodania: 15.09.2010 18:25:50
Rozmiar pliku: 9,27 MB
Tagi: Al Paciwo, Ghostwritting, al, paciwo, rap, 2007
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Al_Paciwo_-_Ghostwritting.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słyszysz to około dziewięć i dwadzieścia siedem setnych megabajta. A jego długość oscyluje na cztery minuty i trzy sekundy. To jeden z piosenek stworzonych przez Al Paciwo, której tytuł brzmi Ghostwritting. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nikt nie dopasował jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku Al Paciwo - Ghostwritting dotychczas. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Obecnie każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiających się artystów, także dzięki serwisom analogicznym do naszego, z których każdy może zdobyć darmowe mp3, na przykład Al Paciwo - Ghostwritting. Czy warto tego posłuchać?

Al Paciwo jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - wrzucał do sieci darmowe mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeżeli będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Ghostwritting, świetna kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz martwić się o żadne koszty - wszystkie udostępnione u nas kawałki są całkowicie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które możesz napotkać na analogicznych serwisach. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tu jest obecna tylko bezpieczna muzyka.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek szybkie i za free. Zapomnij o denerwującym czekaniu, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Ghostwritting, w wykonaniu Al Paciwo, to znakomita muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj, aż Al Paciwo - Ghostwritting stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki muzyk produkuje hit za hitem, tak samo jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj