Jordy Lishious - 1 Up

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:05
Data dodania: 15.09.2010 18:29:22
Rozmiar pliku: 9,75 MB
Tagi: Jordy Lishious, 1 Up, Jordy, Lishious, Up, Other, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jordy_Lishious_-_1_Up.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to dziewięć i siedemdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość to sześć minut i pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "1 Up", której wykonawcą jest Jordy Lishious. Utwór, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego kawałka. Zalecamy zatem, byś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku Jordy Lishious - 1 Up do dnia dzisiejszego. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jordy Lishious - 1 Up to piosenka, która staje się coraz szybciej popularna, nie tylko w gronie fanów tego rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że Jordy Lishious jest w stanie stworzyć chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho przeboje, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w pamięci.

Bez względu na słuchaną przez Ciebie muzykę, odnajdziesz tu parę perełek dla siebie. To nie jedynie taki rodzaj muzyki, który przedstawia Jordy Lishious - 1 Up, lecz również wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Codziennie wchodź na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, nadaje się na wiele okazji. Nie zawsze muszą to być ogromne parapetówki. Te piosenki możesz również słuchać na spokojnie, w chwilach odpoczynku, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego znakomitą okazję, bo darmowe mp3, które tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - przez to zapewne będą zadowoleni szczególnie ludzie, którzy doceniają najlepszą jakość i świetne brzmienie z głośników.

Jesteś zainteresowany 1 Up? Download tej piosenki to tylko kilka kroków. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cała akcja nie różni się od tych z innych portali. Lecz jednak posiadamy tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł zrobić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Codziennie do bazy empetrójek na naszej stronie dodajemy nowe kawałki, systematycznie powiększając kolekcję darmowych mp3. Pobierz mp3, na które masz ochotę - jeżeli będzie tak, że go u nas nie ma, z całą pewnością błyskawicznie się tu pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj