Jordy Lishious - Raw

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:48
Data dodania: 15.09.2010 18:29:22
Rozmiar pliku: 9,68 MB
Tagi: Jordy Lishious, Raw, house
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jordy_Lishious_-_Raw.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który teraz odtwarzasz to około dziewięć i sześćdziesiąt osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na sześć minut i czterdzieści osiem sekund. Jest to utwór tytułem "Raw", którego autorem jest Jordy Lishious. Utwór w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego Jordy Lishious - Raw do dzisiaj. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zabawisz tu nieco dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Raw. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Jordy Lishious, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Jednak do rzeczy. Jeżeli chcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne witryny. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się codziennie. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Jordy Lishious - Raw, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo sprytnych do zrobienia tricków, poprzez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz przerzucić na telefon Raw? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Dziś już każdy może nagrywać muzykę. Za pomocą komputera albo realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może marzysz o tym, aby ludzie w przyszłości pobierali Twoje piosenki - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj