Anthrax - Unkown

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:46
Data dodania: 15.09.2010 18:29:41
Rozmiar pliku: 7,64 MB
Tagi: Anthrax, Unkown
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Anthrax_-_Unkown.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży siedem i sześćdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i czterdzieści sześć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Unkown", której autorem jest Anthrax. Utwór, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo szczęśliwi, gdybyś takowy zaproponował. Żaden użytkownik nie pobrał pliku mp3 Anthrax - Unkown jak na razie. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Anthrax - Unkown to piosenka, która staje się coraz szybciej rozpoznawalna, nie zawsze wśród fanów tego typu rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że Anthrax jest w stanie wymyślić chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho przeboje, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Znajdziesz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, który reprezentuje Anthrax - Unkown, lecz też wiele innych jej odmian. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Każdego dnia wchodź na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy wiadomości ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Niekoniecznie będą to być głośne parapetówki. Wiele z tych piosenek bardzo chętnie posłuchasz w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - ponieważ darmowe mp3, które tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być zadowoleni szczególnie ludzie, którzy doceniają najlepszą jakość i dobre brzmienie muzyki.

Jesteś zaciekawiony Unkown? Download tego utworu to banalnie prosta sprawa. Na pewno dasz sobie z tym radę, cała akcja nie różni się od tych z innych portali. Lecz jednak posiadamy tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł zrobić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Staramy się systematycznie poszerzać zestaw darmowych piosenek, które będziesz mógł pobrać. Każdego dnia dodajemy tam coraz to nowe przeboje. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go u nas nie ma, gwarantujemy że błyskawicznie znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj