dj alien & boldy - time for techno Mix Kamil

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:17
Data dodania: 15.09.2010 18:38:48
Rozmiar pliku: 8,63 MB
Tagi: dj alien & boldy, time for techno Mix Kamil, dj, alien, boldy, time, for, techno
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

dj_alien_&_boldy_-_time_for_techno_Mix_Kamil.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to osiem i sześćdziesiąt trzy setnych megabajta. Zaś jego długość to sześć minut i siedemnaście sekund. Jest to jeden z dzieł wykonawcy dj alien & boldy, którego tytuł brzmi time for techno Mix Kamil. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie dopasował jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego dj alien & boldy - time for techno Mix Kamil do dziś. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego utworu, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują porządny zamęt w biznesie. Bez przesady, każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe przeboje i nowe płyty, które w jednej chwili zdobywają serca ludzi. Analogicznie jest, jeśli chodzi o time for techno Mix Kamil, stworzonym od podstaw przez dj alien & boldy. Przebój ten bez pardonu podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji oraz łatwości, z jaką wpada w ucho.

Prawdopodobnie chciałbyś osobiście przekonać się, jak brzmi dj alien & boldy - time for techno Mix Kamil? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ten utwór zbiera same dobre opinie między słuchaczami i krytykami. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być w tyle w kwestii muzycznych trendów. Inaczej pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o time for techno Mix Kamil, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie słyszałeś tego utworu.

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć ten przebój dj alien & boldy? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Jednakże my mamy na to genialny sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader ułatwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie dowolnego kawałka z tego serwisu. Właśnie dzisiaj na zawsze minęły Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych witryn - odnajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno rozbudowanego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wpisaniu hasła, np. dj alien & boldy - time for techno Mix Kamil, pojawią się wyniki, z których przejdziesz wprost do strony z pobraniem na osobisty komputer darmowego mp3.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne piosenki. Jeśli jesteś już zniechęcony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, jak również tym, co serwują nam radia, powinieneś jak najszybciej ściągnąć sporo darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę łatwe, parę ruchów myszką i voila! - w zamian dostaniesz ogrom kawałków, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj