Yellowcard - light up the sky

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:37
Data dodania: 15.09.2010 18:40:07
Rozmiar pliku: 3,32 MB
Tagi: Yellowcard, light up the sky, muzyka, rock
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Yellowcard_-_light_up_the_sky.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz waży trzy i trzydzieści dwa setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści siedem sekund. Jest to kawałek o tytule "light up the sky", którego wykonawcą jest Yellowcard. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio Yellowcard - light up the sky do tego momentu. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi nieco traci na wartości - także za sprawą portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Yellowcard - light up the sky. Dlaczego właśnie ta piosenka?

Yellowcard jest jednym z grona artystów, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak reszta artystów - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nam nie przypasować. Ale w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży light up the sky, genialna piosenka, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć konkretne kawałki na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki czy ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie darmowe. Istotne jest również to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne serwisy. Jeśli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej szybko i bezpłatnie.

light up the sky, której autorem jest Yellowcard, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, z jakiej przyczyny Yellowcard - light up the sky jest obecnie tak znana. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki wykonawca produkuje hit za hitem, podobnie jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj