Konexia - Dedykowane

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:48
Data dodania: 15.09.2010 18:42:26
Rozmiar pliku: 2,47 MB
Tagi: Konexia, Dedykowane, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Konexia_-_Dedykowane.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz zajmuje dwa i czterdzieści siedem setnych megabajta. Czas trwania to jeden minute i czterdzieści osiem sekund. To jeden z piosenek wykonawcy Konexia, której nazwa to Dedykowane. Utwór, który obecnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tego kawałka nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Utwór Konexia - Dedykowane nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się wejść do świata muzyki? Czeka na Ciebie mnóstwo darmowych kawałków, wystarczy że skorzystasz z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Dedykowane? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to prostsze niż Ci się wydaje.

Konexia to ceniony i modny twórca sceny muzycznej. Jego piosenki w mgnieniu oka stają się popularnymi hitami. Nie inaczej stało się z Dedykowane. Download tego utworu możesz zrobić na naszej stronie. Tylko kilka kliknięć potrzeba, byś nie musiał zaglądać na Wrzutę lub podobne strony, żeby cieszyć się tą piosenką.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Lubisz posłuchać piosenek w telefonie lub odtwarzaczu? Zatem nie czekaj - pobierz Konexia - Dedykowane i ciesz się nią gdziekolwiek zapragniesz, bez żadnych przeszkód.

Dajemy Ci mp3 do pobrania bez pobierania pieniędzy! Całość jest całkowicie za free, nie zapłacisz za to ani grosza, nie musisz robić nic poza wybraniem piosenki i ściągnięciem jej. Pobieranie utworów z serwisu Wrzuta jest znakomitym wyjściem dla tych, którzy pragną przedtem zapoznać się z konkretnym albumem lub piosenką, a dopiero później to kupić.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, aby nie ściągać tego po omacku i nie tworzyć nieporządku na komputerze. Gdy ten kawałek Ci się nie spodoba, w każdej chwili jesteś w stanie przejść do innego. Jednakże Dedykowane, którego autorem jest Konexia, jest ostatnio bardzo popularny - Ty też nadążaj za trendami i bez żadnych trudności wykorzystaj nasze wspaniałe narzędzie, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj