Oldfield - Flowers of the Forest

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:46
Data dodania: 15.09.2010 18:42:33
Rozmiar pliku: 3,44 MB
Tagi: Oldfield, Flowers of the Forest
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Oldfield_-_Flowers_of_the_Forest.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz waży trzy i czterdzieści cztery setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści sześć sekund. To jeden z utworów stworzonych przez Oldfield, którego nazwa brzmi Flowers of the Forest. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, byś go dodał. Piosenka Oldfield - Flowers of the Forest nie została jeszcze ani razu pobrana. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już dawno trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli zabawisz tu trochę dłużej.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Flowers of the Forest. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Oldfield - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Codziennie rozbudowujemy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany kawałek, dla przykładu Oldfield - Flowers of the Forest, a następnie skopiować go na telefon.

Za pomocą tej strony poznasz kilka niesamowicie sprytnych do realizacji tricków, przez które bardzo szybko na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Flowers of the Forest? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny przypływ osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj