Robert M & Dirty Rush - Super Bomb (Cherry Coke...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:47
Data dodania: 15.09.2010 18:42:52
Rozmiar pliku: 13,2 MB
Tagi: Robert M & Dirty Rush, Super Bomb (Cherry Coke..., robert, dirty, rush, super, bomb, cherry, coke
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Robert_M_&_Dirty_Rush_-_Super_Bomb_(Cherry_Coke....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz otworzoną to trzynaście i dwa setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na pięć minut i czterdzieści siedem sekund. To kawałek o tytule "Super Bomb (Cherry Coke...", którego wykonawcą jest Robert M & Dirty Rush. Utwór, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nikt nie zaproponował jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do tej pory nikt nie ściągnął ani razu pliku audio Robert M & Dirty Rush - Super Bomb (Cherry Coke.... Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Dzisiaj każdy może poznać dokonania nowo pojawiających się wykonawców, przede wszystkim dzięki serwisom takim jak nasz, gdzie każdy może ściągnąć darmowe mp3, na przykład Robert M & Dirty Rush - Super Bomb (Cherry Coke.... Czy warto przesłuchać ten utwór?

Robert M & Dirty Rush jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie rzesze fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno całych albumów, o ile spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Super Bomb (Cherry Coke..., znakomita empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie musisz martwić się o żadne koszty - całość udostępnionych tu piosenek jest zupełnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, jakie można napotkać na podobnych stronach. Jeżeli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Zapomnij o denerwującym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Super Bomb (Cherry Coke..., której autorem jest Robert M & Dirty Rush, to fantastyczna melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Robert M & Dirty Rush - Super Bomb (Cherry Coke... i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Robert M & Dirty Rush nie bez powodu jest określany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj