GROOVE CHASERS - DJ Got Us Falling In Love (Kri...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:55
Data dodania: 15.09.2010 18:44:22
Rozmiar pliku: 11,3 MB
Tagi: GROOVE CHASERS, DJ Got Us Falling In Love (Kri..., groove, chasers, dj, got, us, falling, in, love, kris
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

GROOVE_CHASERS_-_DJ_Got_Us_Falling_In_Love_(Kri....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz posiada rozmiar jedenaście i trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. Jest to jeden z wielu utworów wykonawcy GROOVE CHASERS, którego tytuł to DJ Got Us Falling In Love (Kri.... We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka nie dopasowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka GROOVE CHASERS - DJ Got Us Falling In Love (Kri... nie została jeszcze nigdy pobrana. Żadna osoba jeszcze nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może poznać dokonania coraz to nowych wykonawców, także za sprawą serwisów takich jak nasz, na których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, dla przykładu GROOVE CHASERS - DJ Got Us Falling In Love (Kri.... Dlaczego właśnie ten utwór?

GROOVE CHASERS bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho utwory. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak reszta artystów - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie DJ Got Us Falling In Love (Kri..., genialna empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki albo ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie bezpłatne. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które możesz spotkać na analogicznych serwisach. Jeśli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek szybkie i za free. Zapomnij o denerwującym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na preferencje czy wiek, wybierz DJ Got Us Falling In Love (Kri..., autorstwa GROOVE CHASERS. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na słuchanie GROOVE CHASERS - DJ Got Us Falling In Love (Kri... i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. GROOVE CHASERS nie bez powodu jest określany maszynką do tworzenia przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj