Timbaland - Apologize

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:04
Data dodania: 15.09.2010 18:50:40
Rozmiar pliku: 2,81 MB
Tagi: Timbaland, Apologize
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Timbaland_-_Apologize.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to dwa i osiemdziesiąt jeden setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i cztery sekundy. To jeden z utworów autorstwa Timbaland, którego nazwa brzmi Apologize. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego utworu. Zachęcamy więc, byś takowy dodał. Plik Timbaland - Apologize nie został do tej pory ani razu pobrany. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która miałby kaprys skomentować ten utwór, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, oni już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zostaniesz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Apologize, której autorem jest Timbaland, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Jednak do rzeczy. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany utwór, jak choćby Timbaland - Apologize, a następnie skopiować go na telefon.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania sztuczek, przez które bardzo szybko na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz skopiować na telefon Apologize? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie swojego zbioru utworów i odkrycie nowych artystów. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już dawno będziesz ją znał?

Dziś dosłownie każdy może nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj