new order - hey now what you doing

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:16
Data dodania: 15.09.2010 18:50:43
Rozmiar pliku: 4,82 MB
Tagi: new order, hey now what you doing, new, order, hey, now, what, you, doing
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

new_order_-_hey_now_what_you_doing.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który właśnie słuchasz to cztery i osiemdziesiąt dwa setnych megabajta. A jego długość to pięć minut i szesnaście sekund. Słuchasz kawałek tytułem "hey now what you doing", którego autorem jest new order. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Do tego momentu żadna osoba nie pobrała ani razu utworu muzycznego new order - hey now what you doing. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tego utworu, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi lekko się zaciera - również za sprawą portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się new order - hey now what you doing. Czy warto się z tym zapoznać?

new order bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć utworom. Tak jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on na starcie swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie hey now what you doing, świetna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Pragniesz mieć ulubione utwory na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natrafisz tu na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie bezpłatne. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które możesz napotkać na analogicznych serwisach. Jeśli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej witryny.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, dobrym wyborem jest hey now what you doing, której kompozytorem jest new order. Już teraz ściągnij mp3 z naszego portalu i sprawdź, z jakiego powodu new order - hey now what you doing jest obecnie tak popularna. new order nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj