new order - hey now what you doing

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:14
Data dodania: 15.09.2010 18:50:43
Rozmiar pliku: 4,79 MB
Tagi: new order, hey now what you doing
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

new_order_-_hey_now_what_you_doing.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz zajmuje cztery i siedemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na pięć minut i czternaście sekund. To jeden z wielu dzieł nagranych przez new order, którego nazwa brzmi hey now what you doing. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dopasowano jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Do tego momentu żadna osoba nie zapisała ani razu pliku mp3 new order - hey now what you doing. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która zechciałaby skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują niezły zamęt w biznesie. Praktycznie co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi twórcy, nowe piosenki i nowe albumy, które w jednej chwili zdobywają serca fanów. Tak samo jest z przebojem hey now what you doing, wykonywanym przez new order. Kawałek ten bez pardonu podbija miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Pozostawmy opinie innych za sobą, gdyż zapewne chcesz poznać new order - hey now what you doing? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ten kawałek zyskuje same przychylne recenzje wśród krytyków i słuchaczy. Bardzo prawdopodobne, że na codzień słuchasz całkiem innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by ominąć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o hey now what you doing, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć tę piosenkę new order? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Jednakże znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdego kawałka z Wrzuty. Od teraz nie musisz poszukiwać bezpłatnych piosenek na różnych, niebezpiecznych witrynach - odszukasz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niezwykle rozbudowanym zbiorem piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki new order - hey now what you doing, otrzymasz wyniki, skąd przejdziesz bezpośrednio do strony z możliwością pobrania na swój komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do pobrania oczekują właśnie na Twój ruch. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Z tego względu niezłym wyjściem jest ściągnięcie porządnej porcji muzyki mp3 za free z tego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę kliknięć i voila! - w zamian dostaniesz ogrom kawałków, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj