PIN - Miłość tak piękna

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:57
Data dodania: 15.09.2010 18:54:29
Rozmiar pliku: 3,98 MB
Tagi: PIN, Miłość tak piękna, koncert
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

PIN_-_Miłość_tak_piękna.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz waży trzy i dziewięćdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania to sześć minut i pięćdziesiąt siedem sekund. To jeden z wielu dzieł wykonawcy PIN, którego tytuł to Miłość tak piękna. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego pliku. Zalecamy zatem, abyś takowy dodał. Do dziś żadna osoba nie zapisała nigdy pliku audio PIN - Miłość tak piękna. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego pliku, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni twórcy, którzy bez problemów zjednują sobie tłumy wiernych wielbicieli, którzy są gotowi zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty, aby tylko pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Jednym z takich muzyków jest PIN, a tegoroczny hit Miłość tak piękna jest już głośno komentowany w świecie muzyki, przede wszystkim za znakomite brzmienie i niesamowitą jakość utworu.

Zostawmy opinie innych za sobą, gdyż zapewne chcesz poznać PIN - Miłość tak piękna? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ten utwór zbiera same dobre opinie pośród krytyków i słuchaczy. Całkiem prawdopodobne, że na codzień słuchasz zupełnie innej muzyki - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby ominąć taki rarytas. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Miłość tak piękna, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie znasz tego utworu.

Nie wiesz, gdzie znaleźć ten przebój PIN? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci bardzo szybko na ściągnięcie każdego kawałka z tego serwisu. Już nie musisz poszukiwać bezpłatnych utworów na różnych, nie do końca przyjaznych witrynach - znajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego niezwykle rozbudowanego zbioru utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wpisaniu do wyszukiwarki PIN - Miłość tak piękna, otrzymasz wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia oczekują tylko na Ciebie. Jeżeli jesteś już zniechęcony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, a także tym, co podają nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz jak najszybciej pobrać trochę darmowej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i voila! - w zamian dostaniesz niezliczoną ilość kawałków, którymi będziesz mógł cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj