Theory of a Dead Man - Santa Monica

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:05
Data dodania: 15.09.2010 18:58:09
Rozmiar pliku: 4,75 MB
Tagi: Theory of a Dead Man, Santa Monica, theory, of, dead, man, santa, monica
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Theory_of_a_Dead_Man_-_Santa_Monica.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz waży cztery i siedemdziesiąt pięć setnych megabajta. A jego długość oscyluje na cztery minuty i pięć sekund. Uruchomiłeś utwór o tytule "Santa Monica", którego wykonawcą jest Theory of a Dead Man. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dodano jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Nikt nie ściągnął pliku Theory of a Dead Man - Santa Monica do tego momentu. Żaden odwiedzający jeszcze nie raczył dodać komentarza do tego pliku mp3, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko blaknie - także przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Theory of a Dead Man - Santa Monica. Dlaczego właśnie ten utwór?

Theory of a Dead Man bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym piosenkom. Jak większość mało znanych wykonawców, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie chętnie kupią całe albumy, o ile będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być Santa Monica, genialna kompozycja, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki czy ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, jakie można napotkać na analogicznych serwisach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tutaj znajduje się jedynie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Koniec z wiecznym czekaniem, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Santa Monica, w wykonaniu Theory of a Dead Man, to fantastyczna melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż Theory of a Dead Man - Santa Monica stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Theory of a Dead Man nie bez powodu jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj