06.Sztuka ambicji

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:44
Data dodania: 15.09.2010 19:00:08
Rozmiar pliku: 3,42 MB
Tagi: closterkeller, sztuka, ambicij
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

06.Sztuka_ambicji.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słyszysz to około trzy i czterdzieści dwa setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści cztery sekundy. Jest to miejsce, w którym możesz posłuchać i ściągnąć za darmo utwór 06.Sztuka ambicji. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął utworu muzycznego 06.Sztuka ambicji do dnia dzisiejszego. Żadna osoba dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - 06.Sztuka ambicji, której autorem jest 06.Sztuka ambicji, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, na przykład 06.Sztuka ambicji, a następnie przegrać go na telefon.

Przy użyciu tej strony zgłebisz kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania chwytów, poprzez które już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz wrzucić na odtwarzacz mp3 06.Sztuka ambicji? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnej biblioteki utworów oraz odkrycie nowych artystów. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się nią mocno znudzić?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla każdego, stąd niezwykły wysyp osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj