djbarto(project)-2

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:40
Data dodania: 15.09.2010 19:02:57
Rozmiar pliku: 6,10 MB
Tagi: djbarto(project)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

djbarto(project)-2.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży sześć i dziesięć setnych megabajta. Czas trwania to sześć minut i czterdzieści sekund. Znajduje się tu utwór djbarto(project)-2 do pobrania.Plik audio w formacie mp3, który teraz słyszysz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego utworu nie dopasowano jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku djbarto(project)-2 do tej pory. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu djbarto(project)-2. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest djbarto(project), który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych eventach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład djbarto(project)-2, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do realizacji chwytów, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz ściągnąć na telefon djbarto(project)-2? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś już każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, by ludzie pewnego dnia ściągali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj