Deomo - Moja pasja

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:41
Data dodania: 15.09.2010 19:06:51
Rozmiar pliku: 5,06 MB
Tagi: Deomo, Moja pasja, życiowe, perypetie, rzeszów, everest, sqad
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Deomo_-_Moja_pasja.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie odtwarzasz posiada rozmiar pięć i sześć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści jeden sekund. Jest to jeden z dzieł autorstwa Deomo, którego nazwa brzmi Moja pasja. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nikt nie dopasował dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go dodał. Do tej pory nikt nie pobrał nigdy pliku Deomo - Moja pasja. Żaden odwiedzający do tej pory nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni artyści, którzy bardzo szybko zjednują sobie rzesze nowych słuchaczy, gotowych zapłacić bardzo dużo za albumy i koncerty, aby tylko wesprzeć ulubionego twórcę. Podobnie jest z przebojem Moja pasja, stworzonym od podstaw przez Deomo. Kawałek ten szturmem podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Pozostawmy zdania ludzi za plecami, bo pewnie chcesz poznać Deomo - Moja pasja? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, przez co ta piosenka zbiera same dobre opinie wśród krytyków i słuchaczy. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, jakiego słuchasz na codzień, i tak możesz ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie być w tyle w kwestii tego, co jest modne w muzyce. W innym przypadku możesz być trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Moja pasja, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Szukasz na różnych stronach kawałka Deomo? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci bardzo szybko na pobranie każdej empetrójki z Wrzuty. Już nie musisz poszukiwać bezpłatnych piosenek na nieciekawych, niebezpiecznych witrynach - odszukasz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niezwykle rozbudowanym zbiorem piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki Deomo - Moja pasja, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 prosto na dysk twardy.

Mp3 do pobrania oczekują właśnie na Ciebie. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co grane jest w radiach. Dlatego niezłym wyjściem będzie pobranie sporej dawki darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę łatwe, parę kliknięć i voila! - bez żadnego trudu otrzymasz możliwość słuchania przez długi czas nowych, wspaniałych hitów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj