donGURALesko - R.A.P.

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:58
Data dodania: 15.09.2010 19:11:59
Rozmiar pliku: 9,08 MB
Tagi: donGURALesko, R.A.P., rap, other
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

donGURALesko_-_R.A.P..mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który aktualnie słuchasz to dziewięć i osiem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Jest to kawałek tytułem "R.A.P.", którego wykonawcą jest donGURALesko. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego pliku. Zachęcamy więc, byś go dodał. Do tego momentu nikt nie zapisał nigdy pliku audio donGURALesko - R.A.P.. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Dzisiaj każdy jest w stanie odkryć dokonania nowo pojawiających się muzyków, także dzięki serwisom takim jak nasz, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu donGURALesko - R.A.P.. Czy warto tego posłuchać?

donGURALesko bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to przez swoje zapadające w pamięć piosenki. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. Tym sposobem można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, oczywiście jeśli spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży R.A.P., genialna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Istotne jest też to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Jeżeli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeżeli szukasz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, zdecyduj się na R.A.P., w wykonaniu donGURALesko. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na słuchanie donGURALesko - R.A.P. i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. donGURALesko nie bez powodu jest określany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj