RBL - Marcas Do Passado

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:01
Data dodania: 15.09.2010 19:16:19
Rozmiar pliku: 9,21 MB
Tagi: RBL, Marcas Do Passado, marcas, do, passado
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

RBL_-_Marcas_Do_Passado.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który właśnie masz otworzoną to mniejwięcej dziewięć i dwadzieścia jeden setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i jeden sekunde. To jeden z wielu dzieł nagranych przez RBL, którego tytuł to Marcas Do Passado. Utwór, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś takowy dodał. Plik RBL - Marcas Do Passado nie został do dziś nigdy pobrany. Nikt do dziś nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi nieco traci na wartości - również za sprawą portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się RBL - Marcas Do Passado. Czemu właśnie ten kawałek?

RBL bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć piosenkom. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak reszta artystów - umieszczał w sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Marcas Do Passado, świetna piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek koszty - całość dostępnych tu utworów jest całkowicie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Istotne jest również to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne strony. Jeżeli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - na naszej stronie zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także bez opłat i błyskawicznie.

Jeżeli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na gust muzyczny lub wiek, wybierz Marcas Do Passado, której kompozytorem jest RBL. Już teraz pobierz mp3 z naszej strony i sprawdź, z jakiej przyczyny RBL - Marcas Do Passado jest obecnie na topie. RBL nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj