Bosski Roman - Wyprawa Nocna 4 (p.a.f.f.,boss

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:28
Data dodania: 15.09.2010 19:17:48
Rozmiar pliku: 2,26 MB
Tagi: Bosski Roman, Wyprawa Nocna 4 (p.a.f.f.boss, bosski, roman, wyprawa, nocna, paffboss, hip-hop, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bosski_Roman_-_Wyprawa_Nocna_4_(p.a.f.f.,boss.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz waży dwa i dwadzieścia sześć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to dwa minuty i dwadzieścia osiem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek wykonawcy Bosski Roman, której tytuł to Wyprawa Nocna 4 (p.a.f.f.,boss. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego pliku. Zachęcamy zatem, byś go zaproponował. Utwór Bosski Roman - Wyprawa Nocna 4 (p.a.f.f.,boss nie został dotychczas ani razu pobrany. Żaden odwiedzający dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tego pliku audio, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Wyprawa Nocna 4 (p.a.f.f.,boss. Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Bosski Roman - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na licznych zabawach. Ale ad rem. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany utwór, na przykład Bosski Roman - Wyprawa Nocna 4 (p.a.f.f.,boss, a następnie skopiować go na telefon.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle nieskomplikowanych do wykonania rozwiązań, dzięki którym bardzo szybko na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 Wyprawa Nocna 4 (p.a.f.f.,boss? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj