Stan zakochania, a świadomość - Artur Lisiński

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 27:51
Data dodania: 15.09.2010 19:18:43
Rozmiar pliku: 1,59 MB
Tagi: Stan zakochania a świadomość, Artur Lisiński, stan, zakochania, miłość, nienawiść
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Stan_zakochania,_a_świadomość_-_Artur_Lisiński.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej jeden i pięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. A jego długość oscyluje na dwadzieścia siedem minut i pięćdziesiąt jeden sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez Stan zakochania, a świadomość, której tytuł brzmi Artur Lisiński. Plik audio w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Stan zakochania, a świadomość - Artur Lisiński nie została do dzisiaj ani razu pobrana. Żadna osoba do dzisiaj nie miał ochoty dodać komentarza do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi nieco traci na wartości - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Stan zakochania, a świadomość - Artur Lisiński. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Stan zakochania, a świadomość jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Jak większość początkujących kompozytorów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży Artur Lisiński, niezwykła piosenka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie powinieneś obawiać się o żadne koszty - całość dostępnych tu piosenek jest absolutnie darmowa, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie możesz spotkać na analogicznych witrynach. Pożegnaj się z pełnymi pułapek stronami - tu znajduje się tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Puść w zapomnienie ciągłe oczekiwanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Artur Lisiński, autorstwa Stan zakochania, a świadomość, to fantastyczna piosenka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj, aż Stan zakochania, a świadomość - Artur Lisiński stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Stan zakochania, a świadomość nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj