Loona - Vamos a la playa (Dan Winter edit)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:57
Data dodania: 15.09.2010 19:18:48
Rozmiar pliku: 4,51 MB
Tagi: Loona, Vamos a la playa (Dan Winter edit), vamos, la, playa, dan, winter, edit
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Loona_-_Vamos_a_la_playa_(Dan_Winter_edit).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz ma rozmiar cztery i pięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. To jeden z wielu piosenek wykonawcy Loona, której tytuł brzmi Vamos a la playa (Dan Winter edit). Kawałek w formacie mp3, który obecnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Piosenka Loona - Vamos a la playa (Dan Winter edit) nie została jeszcze nigdy pobrana. Nie znalazła się jeszcze ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeśli pozostaniesz u nas trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Vamos a la playa (Dan Winter edit). Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Loona - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych przebojów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych zabawach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Loona - Vamos a la playa (Dan Winter edit), a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie poznasz kilka niesamowicie sprytnych do zrealizowania sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Vamos a la playa (Dan Winter edit)? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie swojego zbioru piosenek i poznanie nowych artystów. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny wysyp ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj