Opus Dai - Nightingale

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:38
Data dodania: 15.09.2010 19:19:18
Rozmiar pliku: 5,83 MB
Tagi: Opus Dai, Nightingale, opus, dai, rock, metal
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Opus_Dai_-_Nightingale.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słyszysz to około pięć i osiemdziesiąt trzy setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i trzydzieści osiem sekund. Jest to jeden z utworów wykonawcy Opus Dai, którego tytuł to Nightingale. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Piosenka Opus Dai - Nightingale nie została do dzisiaj ani razu pobrana. Żaden użytkownik do dzisiaj nie zechciał skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zanurzyć się w świat muzyki. Mnóstwo utworów jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Nightingale? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, każdy sobie z tym da radę.

Opus Dai to ceniony i sławny autor w świecie muzyki. Tworzone przez niego kawałki w mgnieniu oka wdrapują się na szczyty list przebojów. Nie inaczej stało się z Nightingale. Download tej piosenki najłatwiej wykonać właśnie tutaj. To tylko kilka kliknięć, które dzielą Cię od radowania się tą piosenką, bez przymusu odwiedzania Wrzuty i innych portali.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość słuchania muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Wolisz włączyć piosenki w odtwarzaczu albo na wieży? Więc nie zwlekaj - pobierz Opus Dai - Nightingale i ciesz się nią gdziekolwiek zechcesz, bez żadnych przeszkód.

Dajemy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych opłat! Całość jest absolutnie za free, wystarczy że wybierzesz piosenkę i pobierzesz ją, nie zapłacisz za to ani grosza. Ściąganie empetrójek z serwisu Wrzuta jest świetnym wyjściem dla ludzi, którzy pragną najpierw zapoznać się z danym albumem lub piosenką, a dopiero po tym to kupić.

Nie ściągaj niczego w ciemno i nie rób bałaganu na komputerze - odsłuchaj darmowe mp3, nim je pobierzesz. Gdy dany kawałek nie wpasuje się w Twój gust, w każdej chwili możesz przejść do innego. Jednak Nightingale, którego autorem jest Opus Dai, znajduje się ostatnio na topie - Ty też nadążaj za trendami i bez żadnych trudności skorzystaj z naszego wspaniałego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj