arash feat. timbuktu yag - dasa bala

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:10
Data dodania: 15.09.2010 19:22:50
Rozmiar pliku: 2,90 MB
Tagi: arash feat. timbuktu yag, dasa bala
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

arash_feat._timbuktu_yag_-_dasa_bala.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz waży dwa i dziewięćdziesiąt setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dziesięć sekund. To jeden z piosenek nagranych przez arash feat. timbuktu yag, której nazwa to dasa bala. Utwór mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, byś takowy dodał. Do tego momentu żadna osoba nie pobrała nigdy utworu muzycznego arash feat. timbuktu yag - dasa bala. Nie znalazła się do dziś ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeżeli zabawisz tu trochę dłużej.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład dasa bala. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest arash feat. timbuktu yag - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele jego kawałków gości na najlepszych zabawach. Jednak ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się codziennie. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, jak choćby arash feat. timbuktu yag - dasa bala, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka niesamowicie łatwych do zrobienia tricków, przez które bardzo szybko na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz przerzucić na telefon dasa bala? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Dziś dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Za pomocą komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, żeby ludzie kiedyś pobierali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj