Number One Gun - Sound To Sounds

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:35
Data dodania: 15.09.2010 19:24:12
Rozmiar pliku: 5,11 MB
Tagi: Number One Gun, Sound To Sounds, emo, alternative
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Number_One_Gun_-_Sound_To_Sounds.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie masz uruchomioną to pięć i jedenaście setnych megabajta. A jego długość oscyluje na pięć minut i trzydzieści pięć sekund. To jeden z utworów nagranych przez Number One Gun, którego nazwa to Sound To Sounds. Plik mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego kawałka. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Do dzisiaj żaden użytkownik nie ściągnął nigdy utworu muzycznego Number One Gun - Sound To Sounds. Nie znalazła się jak na razie żadna osoba, która zechciałaby skomentować ten plik audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli zabawisz tu na dłużej.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Sound To Sounds, której autorem jest Number One Gun, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się każdego dnia. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Number One Gun - Sound To Sounds, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka niesamowicie łatwych do wykonania chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Wolisz przerzucić na telefon Sound To Sounds? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Dziś dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, by ludzie w przyszłości pobierali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj