kiedy mnie już..

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:07
Data dodania: 16.09.2010 10:25:43
Rozmiar pliku: 2,85 MB
Tagi: kiedy, mnie, już, będzie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

kiedy_mnie_już...mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słuchasz to mniejwięcej dwa i osiemdziesiąt pięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i siedem sekund. Znajdziesz tu utwór kiedy mnie już.. do ściągnięcia.W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego kawałka. Zalecamy więc, abyś go dodał. Jak na razie nikt nie pobrał ani razu utworu muzycznego kiedy mnie już... Żaden użytkownik jeszcze nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się odwiedzić świat muzyki? Czeka na Ciebie ogrom bezpłatnych utworów, wystarczy że skorzystasz z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Szukasz kiedy mnie już..? Pobierz mp3 w jednej chwili, to łatwiejsze niż sądziłeś.

kiedy mnie już.. to poważany i modny twórca w świecie muzyki. Jego piosenki szybko docierają na szczyty list przebojów. Podobnie jest z kiedy mnie już... Download pliku mp3 możesz zrobić właśnie tutaj. Tylko kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł pominąć Wrzutę albo podobne witryny, aby słuchać tego utworu.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz cieszyć się z muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Wolisz włączyć kawałki w telefonie lub odtwarzaczu? Nic łatwiejszego - pobierz kiedy mnie już.. i ciesz się nią gdziekolwiek zapragniesz, bez ograniczeń.

Co istotne, nie chcemy żadnych pieniędzy za to, że dajemy Ci mp3 do pobrania. Wszystko jest absolutnie za free, wystarczy że wytypujesz przebój i pobierzesz go, nie płacąc za to ani grosza. Ściąganie utworów z serwisu Wrzuta jest dobrym wyjściem dla osób, które chcą najpierw zapoznać się z danym albumem lub utworem, a dopiero po tym to kupić.

Nie ściągaj niczego po omacku i nie rób bałaganu na dysku twardym - przesłuchaj darmowe mp3, nim je pobierzesz. Jeżeli taki utwór Ci się nie spodoba, zawsze możesz wybrać inny. Jednak kiedy mnie już.., który stworzył kiedy mnie już.., jest teraz bardzo popularny - nie zostań w tyle i bez żadnych kłopotów skorzystaj z naszego wspaniałego narzędzia, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj