tenacious d - Chewbacca Song

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:50
Data dodania: 16.09.2010 11:37:41
Rozmiar pliku: 1,67 MB
Tagi: tenacious d, Chewbacca Song
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

tenacious_d_-_Chewbacca_Song.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Podobne pliki mp3

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz zajmuje jeden i sześćdziesiąt siedem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jeden minute i pięćdziesiąt sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez tenacious d, której nazwa brzmi Chewbacca Song. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego klipu do tego kawałka. Zachęcamy więc, abyś takowy dodał. Nikt nie pobrał pliku mp3 tenacious d - Chewbacca Song dotychczas. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Chewbacca Song. Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest tenacious d - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych utworów rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, dla przykładu tenacious d - Chewbacca Song, a następnie przegrać go na telefon.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka bardzo nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Chewbacca Song? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły wysyp osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj