Tara Fuki - Zwierciadło

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:33
Data dodania: 16.09.2010 15:55:44
Rozmiar pliku: 6,50 MB
Tagi: Tara Fuki, Zwierciadło, czeski, duet, wiolonczela, ballada
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tara_Fuki_-_Zwierciadło.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie masz uruchomioną to około sześć i pięćdziesiąt setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści trzy sekundy. Odtwarzasz utwór o tytule "Zwierciadło", którego autorem jest Tara Fuki. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego kawałka. Zalecamy więc, byś takowy dodał. Utwór Tara Fuki - Zwierciadło nie został jeszcze ani razu pobrany. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może odkryć dokonania coraz to nowych wykonawców, przede wszystkim dzięki portalom analogicznym do naszego, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Tara Fuki - Zwierciadło. Dlaczego właśnie ta piosenka?

Tara Fuki bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym utworom. Tak jak większość rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy później chętnie kupią całe albumy, o ile spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Zwierciadło, znakomita kompozycja, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć ulubione utwory na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz martwić się o żadne koszty - całość udostępnionych tutaj utworów jest całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które możesz spotkać na podobnych stronach. Pożegnaj się z pełnymi pułapek stronami - tu jest tylko czysta muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej szybko i za darmo.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na gust muzyczny czy wiek, dobrym wyborem jest Zwierciadło, której kompozytorem jest Tara Fuki. Nie czekaj, aż Tara Fuki - Zwierciadło stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten kompozytor produkuje hit za hitem, tak samo jest, jeśli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj