14. PWR - WMC, 74 Crew - Zajawki

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:57
Data dodania: 16.09.2010 16:43:11
Rozmiar pliku: 3,62 MB
Tagi: 14. PWR, WMC 74 Crew, Zajawki, skowron, słowian, jakób, jotełsts, krychol, tms, ziomek, młodys, steff, mwa
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

14._PWR_-_WMC,_74_Crew_-_Zajawki.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słyszysz to około trzy i sześćdziesiąt dwa setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez 14. PWR, której tytuł brzmi WMC, 74 Crew. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie dopasował dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do tej pory żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku audio 14. PWR - WMC, 74 Crew - Zajawki. Żaden odwiedzający jak na razie nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i podążali ulicą, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - WMC, 74 Crew, którą wykonuje 14. PWR, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale ad rem. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, abyś mógł pomijać inne strony i pobierać mp3 prosto od nas. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się każdego dnia. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład 14. PWR - WMC, 74 Crew - Zajawki, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka bardzo nieskomplikowanych do realizacji chwytów, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz przerzucić na telefon WMC, 74 Crew? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla każdego, stąd ogromny przypływ ludzi, którzy pragną na poważnie iść w tym kierunku. Być może myślisz o tym, aby ludzie kiedyś pobierali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj